Efterårsmenuen er klar: Marketing à la Carte og Tech à la Carte serverer ny viden, netværk og værktøjer til din hverdag.
21. august 2025
Tina Nikolajsen
Marketing og Tech à la Carte er tilbage – klar med serveringer, der styrker din forretning, udvider din værktøjskasse og giver nye muligheder for fagligt netværk.
Uanset om du er til kreative content-hapsere, AI-genererede hovedretter eller konkrete marketing-snacks, finder du det på menukortet.
Marketing à la Carte
Marketing à la Carte rundede flere milepæle i forårssæsonen: vi kunne både fejre 10. sæson og unik deltager nr. 1.000. Og når vi har premiere på efterårssæsonen, er det med servering nr. 100!
Menukortet byder denne gang på otte serveringer, hvor du som virksomhed, iværksætter og marketinginteresseret kan få ny inspiration, konkrete værktøjer og en solid portion fagligt krydderi til din markedsføring.
Tech à la Carte
Tech à la Cartes menukort præsenterer seks serveringer, hvor du kan få en smagsprøve på forskellige tech-emner for nybegyndere.
Vores dygtige oplægsholdere stiller skarpt på teknologiens potentialer og faldgruber – fra det menneskelige til det automatiserede.
Her får du serveringer, der gør dig skarpere i hverdagen og klogere på fremtiden.
Book din plads nu
Du sammensætter som altid selv lige præcis den menu, der passer til dig og din virksomhed. Temaerne spænder fra AI og SEO til grøn markedsføring, præsentationsteknik, SoMe annoncering, branding, video content og grafisk finesse – der er noget for enhver smag.
Kombinér på kryds og tværs – det er à la carte.